• Pásové systémy Soucy Track
  Maximalizujte svoj zber
  Pásové systémy Soucy
 • Pásové systémy Soucy Track
  Šetrnné a pritom výkonné
  Pásové systémy Soucy
 • Pásové systémy Soucy Track
  4 pásy sú lepšie, než 2
  Pásové systémy Soucy
 • Pásové systémy Soucy Track
  Výkonnosť a úspory
  Pásové systémy Soucy
 • Pásové systémy Soucy Track
  Maximálne rozloženie hmotnosti, vyššia produktivita
  Pásové systémy Soucy
 • Pásové systémy Soucy Track
  Najväčšia styčná plocha so zemou
  Pásové systémy Soucy

O nás

Spoločnosť ČEMAT, v Slovenskej republike registrovaná pod obchodným menom ČEMAT, s r. o., je popredným distribútorom doplnkov pre manipulačnú a stavebnú techniku v Českej a Slovenskej republike. Sídlo firmy sa nachádza na okraji Martina na ulici Sučianska 31, 036 08 Martin - Priekopa. IČO firmy je 36395552 a DIČ SK 2020121488.


logo čematČEMAT dlhodobo a stabilne zastupuje svetových výrobcov preverených značiek, akými sú BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS, Camoplast Solideal, ATG, Rader VOGEL, CASCADE, DCL, SEAT či Intersoft NEXO. Ako jediní na trhu navyše dodávame teleskopické vidlice výrobnej rady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® spoločnosti MSE-FORKS. Okrem značiek, ktoré má ČEMAT vo výhradnom zastúpení ponúka v sekciách nosných vidlíc, zdvíhacích stolov a sedačiek tiež produkty vlastnej výroby - CMT Forks, CMT Lifts, CMT Seats.

Ku každému produktu poskytujeme odborné poradenstvo, montáž a samozrejme záručný aj pozáručný servis. Ponúkame tiež doplnkové služby pridanej hodnoty, akými je požičovňa nových a repasovaných prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky, plnenie pneumatík polyuretánovou hmotou RELY® alebo montáž a lisovanie kolies v mieste určenom zákazníkom. Moderné, flexibilné a cenovo prijateľné služby v oblasti manipulácie - to je to, čo u nás nájdete. Pôsobíme na celom území Českej republiky a Slovenska. Viac na www.cemat.sk
V našej rozsiahlej ponuke nájdete vzdušnicové pneumatiky určené na vysokozdvižné vozíky, stavebné a poľnohospodárske pneumatiky, lesnícke pneumatiky, OTR pneumatiky, superelastické kolesa (plné kolesá), prídavné zariadenia, zdvíhacie stoly, gumové pásy, EM plášte, sedačky, kolesá a kladky a radu ďalších výrobkov.


Ponuka našich dalších produktov


Vzduchové a superelastické pneumatiky na vysokozdvižné vozíky, pneumatiky na stavebné stroje, traktorbagre, šmykom riadené nakladače, poľnohospodárske pneumatiky, gumové a oceľové pásy - podvozkové časti na bagre, nosné vidlice a prídavné zariadenia na vysokozdvižné vozíky, vulkollanová kolesá na manipulačnú a banskú techniku, sedačky do vozíkov a stavebných strojov, prenájom prídavných zariadení, zdvíhacie stoly a plošiny, katalyzátory.Notice: Undefined variable: body in /www/doc/www.pasovesystemy.sk/www/skripty/zbytek.php on line 39

Soucy track dodávajú tie najužitočnejšie najkomplexnejšie najvýkonnejšie pásové systémy pre Vaše stroje.

Na slovenský trh prichádza nový produkt aj nová značka v oblasti poľnohospodárskej mechanizácie. Slovenský Čemat spojil svoje sily s výrobcom pásových podvozkov Soucy Track.


Vyberiete
Objednáte
Dovezieme
A potom pracujete!